Kız Bebek Erkek Bebek Hikayesi

Kız Bebek Erkek Bebek Hikayesi

Şubat 22, 2024 0 Yazar: Misafir Yazar

Bir varmış bir yokmuş şeker kasabasın da yaşayan her çocuk çok tatlıymış. Hatta anne ve babaları da çok tatlıymış. Kasabada ki herkes tatlı olunca adı Şeker Kasabası olmuş. Kasabada ki çocuklar lolipop anasınıfına gidiyorlarmış.

Günlerden bir gün iki öğrenci arasında bir kavga çıkmış. Öğretmenleri ne için tartıştıklarını sormuş. Ece, ben anlatırım demiş; “Kız çocuklarını anneler, erkek çocuklarını babalar doğurur diyorum, Hakan kabul etmiyor” demiş. Hakan “Hayır tabi ki öğretmenim, hepsini anneler doğurur” demiş. Ece kızlar anneleri gibi güzel ve tatlı, erkekler babaları gibi yakışıklı ve tatlı olur. Hiç anneden yakışıklı erkek olur mu?” Hakan sessiz kalıp öğretmenine bakmış. Öğretmenleri, “Canlarım; anne ve baba birbirini çok sevince kız yada erkek çocukları olur, her ikisi de hem anne hem babasına benzer tatlı olur. Erkek olursa yakışıklı, kız olursa güzel olur” Yani anlayacağınız bütün bebekleri anneler doğurur” demiş.

Kız Bebek Erkek Bebek Hikayesi

Konu tatlıya bağlanmış ve bütün öğrenciler gerçekleri öğrenmiş. Öğrenciler dersleri bitince evlerine gitmişler. Bu hikaye de burada bitmiş.

Daha fazla kısa hikaye okumak isterseniz Kısa Hikayeler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Miniklerimizin ilgisini çekebilir;  Bez Bebek Hikayesi